Product information
| Platums | 136 mm |
|---|---|
| Garums | 0.19 m |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Poliesters |
| Zīmols | Briko |
| Mērķis | izolācijai |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| TOP prece | Hidroizolācija Knauf FLAECHENDICHT F, 15 kg |
| Parastā cena | TOP prece |
| Barcode | 502284870 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: INTERNAL CORNER BRIKO S1