HYDROISOLATION VINCENTS HIDROPLAST 1.5KG
€5,06
Pieejams uzreiz
Product information
| Svars | 1.5 kg |
|---|---|
| Darba temperatūras diapazons | +10 - +25 °C |
| Produkta veids | Hidroizolācija |
| Zīmols | Vincents Polyline |
| Modelis | Hidroplast |
| Mērķis | Interjera un eksterjera darbiem, apsildāmajām grīdām |
| Patēriņš | 1,2 kg /m² |
| Papildus informācija | Krāsa - zaļa |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Barcode | 500516260 |
One-component, fast-curing polymer waterproofing coating. Used for the protection of plaster, drywall, OSB, chipboard, veneer plywood, concrete, and various cement surfaces before tiling in bathrooms, shower areas, kitchens, balconies, terraces, swimming pools, etc.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HYDROISOLATION VINCENTS HIDROPLAST 1.5KG