HSS METAL DRILL 8.5X117MM
Product code: 500220927
€1,95
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 11.7 cm |
|---|---|
| Diametrs | 8.5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 7.5 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Koka urbju komplekts Makita D-72861, koks, taisne, 4 mm x 10 cm |
| Barcode | 500220927 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HSS METAL DRILL 8.5X117MM