HSS METAL BIT 10X133MM
Product code: 500220722
€3,23
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 13.3 cm |
|---|---|
| Diametrs | 10 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Kolekcija | Metal Drill Bit |
| Modelis | - |
| Darbības zonas garums | 8.7 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 87 mm. Urbja tips: HSS-G |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | <a hrefLang="lv" ksd-gtm-id="boughtTogetherLink" data-test="ksd-link" href="/p/pakapju-urbis-makita-standard-d-40107-metala-trissturis-4-32-mm-x-10-2-cm/142y3?mtd=product_bought&src=lupasearch&pos=product-bottom" style="color:inherit;line-height:inherit;font |
| Barcode | 500220722 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HSS METAL BIT 10X133MM