HSS-G METAL DRILLS 6.5MM 1PC.
Product code: 500872055
€1,70
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 10.1 cm |
|---|---|
| Diametrs | 6.5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 6.3 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500872055 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HSS-G METAL DRILLS 6.5MM 1PC.