HSS-G METAL DRILLS 2.5MM 2 PCS
Product code: 500874212
€1,22
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 5.7 cm |
|---|---|
| Diametrs | 2.5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 3 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Komplekts | 2 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500874212 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HSS-G METAL DRILLS 2.5MM 2 PCS