HSS Drill for Metal 3.5X70MM
Product code: 500999925
€0,73
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 7 cm |
|---|---|
| Diametrs | 3.5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Kolekcija | Metal Drill Bit |
| Modelis | - |
| Darbības zonas garums | 3.9 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Pakāpju urbis Makita Standard D-40107, metāla, trīsstūris, 4-32 mm x 10.2 cm |
| Barcode | 500999925 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HSS Drill for Metal 3.5X70MM