HSS DRILL BIT SET 3-20MM BGS
Product code: 502383862
€10,10
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 10 cm |
|---|---|
| Diametrs | 20 mm, 3 mm |
| Montāžas veids | Sešstūris |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | BGS |
| Urbja tips | HSS |
| TOP prece | Koka skrūve, universāls Haushalt PZ2, 4 x 70 mm, dzeltena krās., 250 gab. |
| Parastā cena | Konformātskrūve Haushalt, 7x70 mm, pelēka, 20 gab. |
| Barcode | 502383862 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HSS DRILL BIT SET 3-20MM BGS