HSS-CO METAL DRILL 8X117MM D-17429
Product code: 500870669
€3,22
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 11.7 cm |
|---|---|
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla, Nerūsējošais tērauds |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 7.5 cm |
| Urbja tips | HSS-Co |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500870669 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HSS-CO METAL DRILL 8X117MM D-17429