Product information
| Augstums | 140 cm |
|---|---|
| Platums | 53 cm |
| Kāpņu tips | Divpusējas profesionālās |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 6.4 kg |
| Garums | 154 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pakāpju skaits | 7 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Alumīnijs. Pakāpienu skaits: 7. Platums: 53 cm |
| Izcelsmes valsts | Slovēnija |
| Barcode | 501967618 |
Not all household chores are easy. Sometimes, to climb higher, you need additional equipment.
Haushalt double-sided 7-step stairs are exactly what you need to do it. This model is designed for household use.
Made from aluminum, the double-sided stairs weigh quite little - just over 6 kg, so carrying and moving them from one place to another will not be a problem. The height of the assembled stairs is 1.40 m, the maximum weight is 150 kg, and the warranty is provided for 2 years.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HOUSEHOLD STAIRS 2X7 PAK HAUSHALT