Product information
| Augstums | 200 cm |
|---|---|
| Platums | 50 cm |
| Kāpņu tips | Vienpusējās mājsaimniecības trepes |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 5.2 kg |
| Garums | 200 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Platformas augstums | 1230 mm |
| Pakāpju skaits | 6 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Alumīnijs. Platums: 50 cm |
| Barcode | 500956206 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HOUSEHOLD LADDER SET 6 PK. HAUSHALT