HIGH-PRESSURE WASHER K 5 BASIC 1.180-580.0
€234,45
Pieejams uzreiz
Product information
| Svars | 11.5 kg |
|---|---|
| Jauda | 2100 W |
| Maksimālais darba spiediens | 145 Bar |
| Maksimālā ūdens plūsma | 500 l/h |
| Produkta veids | Elektriskie augstspiediena mazgātāji |
| Zīmols | Kärcher |
| Kolekcija | K 5 |
| Modelis | Basic |
| Spriegums | 230 V |
| Augstākā pieļaujamā ūdens temperatūra | 40 °C |
| Teleskopisks rokturis | Jā |
| Spiediena pārvaldes funkcija | Jā |
| Ūdens sūkšanas funkcija | Jā |
| Šļūtenes garums | 8 m |
| Šļūtenes spole | Nē |
| Iespēja izmantot mazgāšanas līdzekli | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Komplekts | Standarta pistole (ātrā savienošana), Izsmidzinātājs Vario Power, Augstspiediena šļūtene, Mazgāšanas līdzekļa padeves sistēma, Iesūkšanas caurule, Teleskopisks rokturis, Ūdens dzesēšanas dzinējs, Integrēts ūdens filtrs, Dārza šļūtenes adapteris A3/4" |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Izmērs: 32.5 x 34.1 x 86.7 cm |
| Barcode | 502517937 |
HIGH-PRESSURE WASHER KÄRCHER K 5 BASIC
Karcher K 5 Basic high-pressure washer is a basic device that tackles stubborn dirt and is suitable for cleaning bicycles or cars, as well as building facades, paths, and surrounding areas.
Water-cooled motor
The water-cooled motor impresses with its performance and durability.
Quick connection system
The high-pressure hose won't get in your way, and thanks to the quick connection system, the time needed for assembly will be reduced!
Convenient storage with hook
The cable can be stored on a hook directly on the unit.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HIGH-PRESSURE WASHER K 5 BASIC 1.180-580.0