Product information
| Svars | 0.8 kg |
|---|---|
| Jauda | 1800 W |
| Gaisa plūsmas caurlaidība | 250 - 450 l/min |
| Darba temperatūra | 50 - 600 °C |
| Produkta veids | Pūtējs |
| Zīmols | Dewalt |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Izmērs: 253 x 210 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500946266 |
AIR BLOWER DEWALT D26411, 1800 W
Dewalt D26411 heat gun is a durable, lightweight, and ergonomic device that provides greater comfort and ease of use.
-
Two airflow settings
-
Heating element protection
-
Support stand
-
Large adjustment dial
-
Easy to use even with gloves
-
Heating element protection for increased durability
-
Includes cone and fish tail nozzles for greater versatility
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HEATER D26411-QS 1800W DEWALT