Product information
| Garums | 15.5 cm |
|---|---|
| Platums | 10 cm |
| Augstums | 7 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | - |
| Materiāls | ABS plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502278650 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HANGING BOX KTR16 155X100X70