HAND SAW STANLEY 0-15-106 170 MM
Product code: 500500028
€5,93
Pieejams uzreiz
Product information
| Apstrādes materiāls | Koks |
|---|---|
| Asmens garums | 160 mm |
| Maināms asmens | Jā |
| Produkta veids | Rokas zāģi |
| Zīmols | Stanley |
| Garums | 170 mm |
| Svars | 301 kg |
| Materiāls | Tērauds |
| Grozāms asmens | Nē |
| Asmens iekļauts | Jā |
| Asmeņu skaits | 5 |
| Papildus informācija | Materiāls: Tērauds |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500500028 |
Stanley FatMax Hand Jigsaws
Product description in English:
- Round, chrome-plated steel frame tension
- Hardened and tempered high carbon steel blade
- Sheet is presented by turning a solid wood door handle
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HAND SAW STANLEY 0-15-106 170 MM