Product information
| Svars | 1.7 kg |
|---|---|
| Jauda | 600 W |
| Apgriezieni / minūtē | 0 - 3000 rpm |
| Sitieni minūtē | 45000 |
| Produkta veids | Perforatori |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | EasyImpact 600 |
| Patronu tips | 3/8" |
| Maksimālais urbšanas diametrs betonā | 12 mm |
| Maksimālais urbšanas diametrs kokā | 25 mm |
| Maksimālais urbšanas diametrs tēraudā | 10 mm |
| Ar dziļuma ierobežotāju | Jā |
| Urbjmašīna ar trieciena funkciju | Jā |
| Urbjmašīna bez trieciena funkcijas | Nē |
| Griešanās funkcija | Jā |
| Papildus patronas | Nē |
| Soma komplektā | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Izmēri: 290 x 68 x 221 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502556045 |
Comfort and precision: drill various materials effortlessly
- Quick-release chuck with two rings — quick and easy bit changes
- Electronic speed control with switch helps select the most suitable speed for drilling
- Compact and lightweight, 1.7 kg design: ergonomic and easy to use
- Drill effortlessly: masonry drilling depth up to 12 mm, wood up to 25 mm
Perfectly suited for working with various materials when precision is required
Lightweight, compact, and powerful drill; bits are changed quickly and effortlessly, and drilling speed is adjusted automatically.
Ideal solution for those who want to drill comfortably in masonry, wood, metal, and soft concrete.
The “EasyImpact 600” is designed for easy and fast drilling in masonry, wood, soft concrete, and metal. Quick-release chuck with two rings — quick and easy bit changes by simply turning the spindle.
Electronic speed control with pressure-sensitive switch selects the most suitable speed for the material.
Ergonomic, compact design weighing only 1.7 kg for overhead drilling without fatigue.
600 W motor is intended for reliable drilling of various materials. Masonry drilling diameter is up to 12 mm, and wood up to 25 mm.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HAMMER DRILL BOSCH EASYIMPACT 600