HAIR DRYER HG5030K 1600W 350/500 C MAKITA
€55,36
Pieejams uzreiz
Product information
| Svars | 0.56 kg |
|---|---|
| Jauda | 1600 W |
| Gaisa plūsmas caurlaidība | 300 - 500 l/min |
| Darba temperatūra | 350 - 500 °C |
| Vada garums | 2 m |
| Produkta veids | Tehniskie fēni |
| Zīmols | Makita |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 502030643 |

Simple hair dryer with two temperature and airflow modes
Standard 1600 W construction hair dryer for a wide range of applications in the most challenging working environment conditions, including paint stripping. The construction hair dryer is equipped with two temperature and airflow volume modes.
User benefits:
- For various heating needs, material removal, etc.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HAIR DRYER HG5030K 1600W 350/500 C MAKITA