Product information
| Garums | 80 cm |
|---|---|
| Platums | 15 cm |
| Biezums | 15 cm |
| Lietderīgā platība | 0.12 m² |
| Viļņu skaits | 1 |
| Produkta veids | Jumtiņš |
| Zīmols | Gutta |
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Materiāls | Bitumens |
| Kopējā platība | 0.1275 m² |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502106776 |
Wind board for bitumen sheets
Light and durable wind board in four colors.
Features:
- good price,
- easy to install,
- lightweight,
- durable,
- easy to maintain,
- natural colors,
- made from recycled materials.
Areas of application:
- roof covering,
- wall finishing,
- renovation of old roofs,
- for implementing your ideas.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GUTTANIT WIND BOARD RED