Product information
| Garums | 80 cm |
|---|---|
| Platums | 15 cm |
| Biezums | 15 cm |
| Lietderīgā platība | 0.12 m² |
| Viļņu skaits | 1 |
| Produkta veids | Jumtiņš |
| Zīmols | Gutta |
| Krāsa | Melna krās. |
| Materiāls | Bitumens |
| Kopējā platība | 0.1275 m² |
| Barcode | 502106777 |
Wind board for bitumen sheets
Light and durable wind board in four color shades.
Features:
- good price,
- easy to install,
- lightweight,
- durable,
- easy to maintain,
- natural shades,
- made from recycled materials.
Applications:
- for roof covering,
- for wall finishing,
- for old roof renovation,
- for implementing your ideas.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GUTTANIT RIDGE BLACK