Product information
| Garums | 106 cm |
|---|---|
| Platums | 45 cm |
| Biezums | 15 cm |
| Lietderīgā platība | 1000 m² |
| Viļņu skaits | 1 |
| Produkta veids | Kores pārsegumi |
| Zīmols | Gutta |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Bitumens |
| Kopējā platība | 0.4 m² |
| Barcode | 502106707 |
Eaves edge for bitumen shingles
Lightweight and durable edge in four colors.
Features:
- good price,
- easy to install,
- light weight,
- durable,
- easy to maintain,
- natural colors,
- made from recycled products.
Applications:
- for roofing,
- for wall cladding,
- for old roof renovation,
- for realizing your ideas.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GUTTANIT KORE BROWN