GRINDING MATERIAL MIROX 115MM X 2.5M 240
€2,39
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 250 cm |
|---|---|
| Platums | 11.5 cm |
| Smalkums | 240 |
| Produkta veids | Smilšpapīrs ruļļos |
| Zīmols | Mirka |
| Vispārējie izmēri | 250 x 11.5 cm |
| Apstrādes materiāls | Koks, Plastmasas |
| Barcode | 500210458 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GRINDING MATERIAL MIROX 115MM X 2.5M 240