Product information
| Garums | 0.75 cm |
|---|---|
| Augstums | 7.2 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Plastmasa, Polivinilhlorīds (PVC) |
| Stiprinājums | Uzliekamās |
| Produkta veids | Grīdlīstes pamati |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | LIMA (wood) |
| Biezums | 2.4 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Krāsas nosaukums | Gaiši pelēka krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502208998 |
Komplektā ietilpst kreisās un labās puses uzgaļi.
Piemērots grīdlīstes modelim LY0002
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GRĪDLĪSTU NOBEIGUMI LYTK02 KR.+LAB.P.