Product information
| Platums | 6 m |
|---|---|
| Garums | 8 m |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Svars, g/m² | 160 |
| Ūdensizturīgs | Jā |
| Produkta veids | Tenti |
| Zīmols | Okko |
| Vispārējie izmēri | 600 x 800 cm |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Ar alumīnija gredzeniem | Nē |
| Izturīgs pret pelējumu | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502562052 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GREEN TENTS 6X8M 160GSM (2)