Product information
| Kāta veids | Grābeklis |
|---|---|
| Garums | 1.5 m |
| Materiāls | Koks |
| Diametrs | 28 mm |
| Produkta veids | Grozāms |
| Zīmols | Okko |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Diametrs 28mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502233402 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GRĀBEKĻA KĀTS D28 / 150 CM LAKOTS