GR FL PECAN/ATELIER BEIGE 23.3X120 (1.68
€17,85
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 120 cm |
|---|---|
| Platums | 23.3 cm |
| Biezums | 0.87 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | Pecan |
| Modelis | Beige |
| Formāts | 20 x 120 cm |
| Pretslīdes klase | R10 |
| Vienību skaits iepakojumā | 6 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.68 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Matēts |
| Flīžu modelis | Koka imitācija |
| Krāsas nosaukums | Bēša krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI4 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Barcode | 502439352 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GR FL PECAN/ATELIER BEIGE 23.3X120 (1.68