GLUE MOUNTING. MOMENT TOTAL FIX PL70 440G
€4,87
Pieejams uzreiz
Product information
| Līmes veids | Komplekti |
|---|---|
| Paredzētais pielietojums | Akmens, Flīzes, Keramikas, Koka, Korķa materiāla, Metāls, Plastmasas, Polistirola, Spogulis, Stikls, Ģipša, Ķieģeļu |
| Uzglabāšanas temperatūra | 10 - 25 °C |
| Produkta veids | Līme |
| Zīmols | Moment |
| Modelis | Fix Extreme Total |
| Līmes krāsa | Balta krās. |
| Svars | 0.44 kg |
| Īpašības | Piemērots lietošanai iekštelpās un ārpus telpām |
| Patēriņš l/m² | 300 |
| Pilnīgi sausa pēc | 24 h |
| Darba temperatūra | 5 - 40 °C |
| Ūdensnoturīgs | Jā |
| Papildus informācija | Iznākums ir atkarīgs no līmējamās/aizpildāmās virsmas laukuma vai tilpuma. |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Barcode | 500917222 |
Construction glue - sealant based on polymer. Flextec exclusive polymer with patented Silan cross-linking ensures a flexible, durable, and waterproof connection. Transparent. Resistant to vibration, excellent resistance to UV rays.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GLUE MOUNTING. MOMENT TOTAL FIX PL70 440G