GLUE AERATED CONCRETE GMS/F -10C 25KG (GRAY)
€5,58
Pieejams uzreiz
Product information
| Līmes veids | Bloku |
|---|---|
| Paredzētais pielietojums | Betons |
| Produkta veids | Līme gāzbetona ar pretsala piedevu |
| Zīmols | Sakret |
| Modelis | GMS/F |
| Līmes krāsa | Pelēka krās. |
| Svars | 25 kg |
| Īpašības | Ar pretsala piedevu. |
| Papildus informācija | Ar pretsala piedevu. |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| TOP prece | Līme Flīžu Knauf K4 Flexklebr C2ts1 25kg |
| Parastā cena | Līme flīžu Sakret FK plus, 25 kg, pelēka krās. |
| Barcode | 500516365 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GLUE AERATED CONCRETE GMS/F -10C 25KG (GRAY)