Product information
| Pielietojums | Apdares darbiem |
|---|---|
| Garums | 50 cm |
| Platums | 50 cm |
| Biezums | 0.4 cm |
| Materiāls | Stikls |
| Zīmols | - |
| Vispārējie izmēri | 50 x 50 x 0.4 cm |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Aizsardzība pret UV stariem | Nē |
| Izcelsmes valsts | Bulgārija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501726976 |
Suitable for indoor use, door finishes, light strips, shower partitions, furniture glazing, showcases, etc. Impact-resistant, heat-resistant, easy to process, transparent.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GLASS ORGANIC 4X500X500 GPPS