Product information
| Dzinēja tips | Ar benzīna dzinēju |
|---|---|
| Degvielas veids | Benzīns |
| Trokšņa līmenis | 97 dB |
| Degvielas tvertnes tilpums | 25 l |
| Darba ilgums ar pilnu degvielas tvertni | 720 min |
| Produkta veids | Strāvas ģeneratori |
| Zīmols | Stanley |
| Ģenerātora tips | Vienfāzes/Trīsfāžu |
| Motora jauda, AG | 13 |
| Maksimālā jauda | 5600 W |
| Nominālā jauda | 5000 W |
| Degvielas patēriņš | 2.1 l/h |
| Startera tips | Elektriskā |
| Pastāvīgs izejas spriegums | 230/400 |
| Eļļas līmeņa aizsardzība | Jā |
| Aizsardzība pret pārslodzi | Jā |
| Vienfāzes pieslēgumu skaits | 2 |
| Trīsfāžu pieslēgumu skaits | 1 |
| Sprieguma mērītājs | Jā |
| Sprieguma regulēšanas sistēma | Jā |
| Ar riteņiem | Jā |
| Garums | 740 mm |
| Ar rokturi | Jā |
| Platums | 530 mm |
| Augstums | 550 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svars | 78 kg |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501971744 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GENERATOR STANLEY SG 5600 BASIC 5.0KW