Product information
| Garums | 165 mm |
|---|---|
| Platums | 80 mm |
| Augstums | 45 mm |
| Vārsts | Nē |
| Produkta veids | Savienība |
| Zīmols | Gardena |
| Materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Piemērots 19 mm biezām šļūtenēm |
| Barcode | 501927593 |
“GARDENA Premium hose connector is made of high-quality metal and plastic, ensuring a convenient hose connection. Built-in protector prevents the hose from slipping out.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GARDENA PREMIUM HOSE CONNECTOR 19 MM