Product information
| Pārklājums | Cinkots |
|---|---|
| Garums | 3000 mm |
| Platums | 12 mm |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | - |
| Augstums | 12 mm |
| Biezums | 5 mm |
| Papildus informācija | Reģipša uzgaļus izmanto pie logu ailēm un durvīm, lai veidotu estētisku reģipša loksnes nobeigumu. |
| Barcode | 500482575 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GALVANIZED TIP FOR REINFORCEMENT 3.0M