Product information
| Materiāls | Koks |
|---|---|
| Garums | 140 cm |
| Platums | 39.4 cm |
| Produkta veids | Durtiņas |
| Zīmols | - |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Biezums | 2 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | No priedes koka |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Barcode | 502010394 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FURNITURE DOOR BLINDS TYPE 1400X394