Product information
| Garums | 25 cm |
|---|---|
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Darbības zonas platums | 2 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Kalts |
| Zīmols | Bosch |
| Platums | 2 cm |
| Materiāls | Metāls |
| Papildus informācija | Garums: 250 mm |
| Ar rokturi | Nē |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| 0 € uz pakomātu | Kalts zemējuma stienim Bosch Pro Sds Max 2 608 690 005, 26 cm, 1.6 cm |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Barcode | 500551048 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FORGED SDS PLUS FLAT 250X20MM