FORGED CHISEL FOR CONCRETE WITH ANTI-VIBRATION HANDLE 25X300MM
€9,93
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 30 cm |
|---|---|
| Apstrādes materiāls | Betons, Mūra |
| Darbības zonas platums | 2.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Kalts |
| Zīmols | Truper |
| Kolekcija | - |
| Modelis | C-1X12G |
| Platums | 2.5 cm |
| Materiāls | Gumija, Metāls |
| Svars | 0.103 kg |
| Ar rokturi | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| 0 € uz pakomātu | Kaltu komplekts Makita E-13188, 25 cm |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Barcode | 502403084 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FORGED CHISEL FOR CONCRETE WITH ANTI-VIBRATION HANDLE 25X300MM