Product information
| Garums | 70 mm |
|---|---|
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem, Lakošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Okko |
| Auduma biezums | 10 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 17.3 mm |
| Roktura diametrs | 6 mm |
| Krāsojama virsma | Gluds |
| Krāsas tips | Šķīdinātāja bāze |
| Auduma sastāvs | Porolons |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Papildus informācija | Garums: 70 mm. Diametrs: 27.3 mm. Materiāls: porolons. Skaits: 2 gab. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501823398 |
Suitable for 6 mm thick handles. Foam density – 5 mm
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FOAM ROLLERS B.HANDLE 2X7CM/6MM OKKO