FLOOR SKIRTING SPC 2400X58X18 LIGHT BROWN
€4,34
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 240 cm |
|---|---|
| Augstums | 5.8 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Stiprinājums | Ar klipsi |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Kronospan |
| Kolekcija | Rocko |
| Biezums | 1.8 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Krāsas nosaukums | Gaiši brūna krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502440273 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FLOOR SKIRTING SPC 2400X58X18 LIGHT BROWN