Product information
| Koksnes veids | Skujkoks |
|---|---|
| Kvalitātes kategorija | A/B |
| Garums | 300 cm |
| Platums | 14.6 cm |
| Biezums | 2.8 cm |
| Zīmols | - |
| Kvadratūra, m² | 1.314 |
| Vienību skaits iepakojumā | 3 |
| Izcelsmes valsts | Somija |
| Barcode | 502502458 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FLOOR BOARD CONIFER 28X146X3000(3PCS.)