FLEECE FOR SHINGLE PE 0.45MM 2M RAL3011
Product code: 502587585
€5,23
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 2000 mm |
|---|---|
| Platums | 100 mm |
| Produkta veids | Karnīzes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Materiāls | Metāls |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Saint-Gobain Weber LR+, izlīdzinošs, 20 kg |
| Barcode | 502587585 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FLEECE FOR SHINGLE PE 0.45MM 2M RAL3011