Product information
| Garums | 120 cm |
|---|---|
| Platums | 60 cm |
| Biezums | 0.95 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Alsacia |
| Formāts | 60 x 120 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.44 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Gluds, Matēts |
| Flīžu modelis | Marmora imitācija |
| Krāsa | Balta krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI4 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Barcode | 502366817 |
TILES, STONE Domoletti ALSACIA 8429178286849, 1200 MM X 600 MM
Domoletti Alsacia stone tiles are a stylish and functional choice for wall and floor finishes.
These stone tiles give spaces a natural, unique look.
They are made from quality materials that ensure durability and resilience, suitable for walls, floors, stairs, and terraces.
Matte marble-effect ceramic tiles attract attention with their finesse and feature an interesting, elegant marble pattern that highlights the beauty and originality of the tiles.
These large rectangular tiles are premium, rectified (very smooth edges with minimal gaps after installation). They are frost-resistant and can be safely used indoors and outdoors.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FL GRES ALSACIA RECT 60X120 (1.44)