Product information
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 210 cm |
| Platums | 90 cm |
| Biezums | 5 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Durvis |
| Zīmols | - |
| Modelis | ugunsizturīgas EI30/39DB |
| Krāsa | Balta krās. |
| Virsmas materiāls | Koks |
| Vērtnes virsma | Gluda |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Barcode | 500947444 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FIRE DOORS EI30/39DB 9X21 RIGHT