Product information
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 210 cm |
| Platums | 90 cm |
| Biezums | 5 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Durvis |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Modelis | EI30/39DB 9X21 |
| Krāsa | Balta krās. |
| Virsmas materiāls | Koks |
| Vērtnes virsma | Gluda |
| Ugunsdrošs | Jā |
| Komplekts | Skaņas un ugunsdrošās durvis |
| Iekļauts durvju rāmis | Jā |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Barcode | 500947445 |
Fire-resistant and sound-insulating doors are designed as inter-doors between fireproof compartments. The doors help slow down the spread of fire and smoke in your home, thus providing you with better protection.
The doors are intended for heated work and living spaces, and the temperature difference between the separated rooms should not exceed 5° C.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FIRE DOOR EI30/39DB 90X219 LEFT.