FINISHING PANEL BRICK 0.25X2.65M (2.65)
€19,38
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 265 cm |
|---|---|
| Platums | 25 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Krāsa | Balta krās., Brūna krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Vilo |
| Kolekcija | - |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsas nosaukums | Balts krās., Smilškrāsas |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.65 |
| Sedzamā platība | 2.65 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Papildus informācija | 1 vienība - 0,6625 m². Plātnes ir piemērotas telpām ar augstu relatīvo mitrumu. Pirms uzstādīšanas pārbaudiet, vai izstrādājumi nav deformēti vai bojāti un vai to virsmas, sērijas un izmēri ir vienādi. Sūdzības par uzstādītajiem izstrādājumiem netiks pieņemtas. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502103515 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FINISHING PANEL BRICK 0.25X2.65M (2.65)