FINISHING BOARD JC971-E-769. 2.6X0.122 (2)
€9,54
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 260 cm |
|---|---|
| Platums | 12.2 cm |
| Biezums | 1.2 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Small White |
| Modelis | JC971-E-769 |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.6344 |
| Sedzamā platība | 0.6032 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Papildus informācija | Piemērotas apdares sloksnes: 000040159326, 000040159327. Iegādājoties PVC apšuvumu, pārbaudiet partijas numurus. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502341534 |

FINISHING BOARD DOMOLETTI SMALL WHITE, 260 CM X 12.2 CM X 1.2 CM
Domoletti cladding can be the ideal solution if you are looking for an innovative, stylish, and practical way to decorate your living space or office.
It is made of expanded polystyrene (EPS), is environmentally friendly, lightweight, durable, and does not deform.
Installation of the elements is very simple and the joints are invisible. After installation, the covering is easy to clean.
The lightweight wood imitation wall cladding not only gives rooms and other spaces a decorative and elegant appearance and helps create a cozy atmosphere, but also helps to improve room acoustics (by diffusing noise created in the room) and provides better thermal insulation.
Choose your preferred Domoletti cladding and continue to realize your home plans!
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FINISHING BOARD JC971-E-769. 2.6X0.122 (2)