FINISHING BOARD JC971-505B. 2.6X0.122 (2)
€9,44
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 260 cm |
|---|---|
| Platums | 12.2 cm |
| Biezums | 1.2 cm |
| Krāsa | Melna krās., Zelta krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Small Gold |
| Modelis | JC971-505B |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.6344 |
| Sedzamā platība | 0.6032 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Papildus informācija | Piemērotas apdares sloksnes: 000040159324, 000040159325. Lūdzu, pārbaudiet partijas numurus, iegādājoties PVC apšuvumu. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502341533 |

FINISHING BOARD DOMOLETTI SMALL GOLD, 260 CM X 12.2 CM X 1.2 CM
Domoletti cladding can be the perfect solution if you are looking for an innovative, stylish, and practical way to decorate your living space or office.
It is made of expanded polystyrene (EPS), is environmentally friendly, lightweight, durable, and does not deform.
Installation of the elements is very simple, and the joints are invisible. After installation, the covering is easy to clean.
The black-yellow wall cladding not only gives rooms and other spaces a decorative and unique appearance and helps create a cozy atmosphere, but also helps improve the room's acoustics (by diffusing noise created in the room) and provides better thermal insulation.
Choose your favorite Domoletti cladding and continue to realize your home plans!
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FINISHING BOARD JC971-505B. 2.6X0.122 (2)