Product information
| Garums | 68 mm |
|---|---|
| Platums | 42 mm |
| Augstums | 158 mm |
| Vārsts | Jā |
| Produkta veids | Savienotājs |
| Zīmols | Fiskars |
| Materiāls | Plastmasa |
| Diametrs | 19 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502044202 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FINAL ASSEMBLY WITH MANUAL VALVE 19MM