Product information
| Garums | 250 mm |
|---|---|
| Svars | 0.404 kg |
| Maksimālais griezums materiāla biezumā | 1.2 mm |
| Griešanas puse | Taisns griezums |
| Ar fiksāciju | Jā |
| Produkta veids | Šķēres |
| Zīmols | Stanley |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500028962 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FATMAX STRAIGHT METAL SHEARS STANLEY