FAST SETTING. JAVA FLOOR 4400 0-30MM 20KG
€16,74
Pieejams uzreiz
Product information
| Maisījuma tips | Remonta |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Betonēšanas darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 20 kg |
| Darba temperatūra | 10 - 25 °C |
| Produkta veids | Maisījums |
| Zīmols | Saint-Gobain Weber |
| Modelis | FLOOR 4400 |
| Izcelsmes valsts | Somija |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Saint-Gobain Weber LR+, izlīdzinošs, 20 kg |
| Parastā cena | Pašizlīdzinātājs līdzinātājs Saint-Gobain Weber Floor 110 Fine 4-50 mm, izlīdzinošs, 20 kg |
| Barcode | 501790582 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FAST SETTING. JAVA FLOOR 4400 0-30MM 20KG