FACADE BRACKET 190 X 190 X 65 X 2.5MM 15G.
€1,05
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
|---|---|
| Garums | 190 mm |
| Platums | 190 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Augstums | 65 mm |
| Biezums | 2.5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 15 |
| Papildus informācija | Krāsa: Pelēka. Materiāls: Galvanizēts tērauds |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502214113 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FACADE BRACKET 190 X 190 X 65 X 2.5MM 15G.