FAÇADE BRACKET 150 X 150 X 65 X 2.5MM 30G.
€0,79
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
|---|---|
| Garums | 150 mm |
| Platums | 150 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Augstums | 65 mm |
| Biezums | 2.5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 30 |
| Papildus informācija | Biezums: 2.5 mm. Krāsa: Pelēka. Materiāls: Galvanizēts tērauds |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502214092 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FAÇADE BRACKET 150 X 150 X 65 X 2.5MM 30G.