Product information
| Ligzdu skaits | 10 ligzdas |
|---|---|
| Vada garums | 3 m |
| Spriegums | 250 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Jā |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Melna krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Vada diametrs: 3 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501061842 |
- Standard electrical extension in attractive colors and excellent quality
- Conveniently placed sockets allow for angled plugs to be connected
- Illuminated two-pole on/off safety switch
- Child-safe sockets
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: EXT. 1159300020 3M 10V BLACK